×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي نقش سرمايه هاي فكري مديران بر سلامت سازماني و تصميم گيري آنان در ادارات اموزش و پرورش استان كردستان
پدیدآورندگان : سليمان كرده (پديدآور)
سالار بيگزاد (پديدآور)
نيما حياكي (پديدآور)
سوسن احمدي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : كنفرانس بين المللي مديريت و علوم اجتماعي
خلاصه : تحقيق حاضر در پي بررسي نقش سرمايه هاي فكري مديران بر سلامت سازماني و تصميم گيري آنان در ادارات اموزش و پرورش استان كردستان مي باشد، سرمايه هاي فكري مديران در سه بعد سرمايه انساني، سرمايه ساختاري و سرمايه رابطه اي(مشتري) تعريف شده است جامعه آماري تحقيق ،مديران ادارات آموزش و پرورش كه شامل 16 نفر ميباشند . با توجه به محدود بودن حجم جامعه آماري باروش سرشماري كل جامعه آماري به عنوان جامعه مورد بررسي درنظر گرفته شده است، جمع آوري اطلاعات از طريق پرسشنامه هاي استاندارد سرمايه فكري بونتيس (1998) و سلامت سازماني گراهام لوز كه به ترتيب داراي پايايي 0/82 و 0/87 ميباشند. در تجزيه و تحليل داده ها در بخش توصيفي از شاخص هايي مانند توزيع فراواني، / 0و 81 / ترتيب داراي پايايي 18ميانگين، ميانه و نما استفاده شده و در بخش استنباطي نيز از آزمون هايي متناسب با سطح سنجش متغيرها و نوع فرضيه ها ضريب همبستگي اسپرمن و پيرسون، مورد استفاده قرار گرفته است.و داده ها با استفاده از نرم افزار آماري spss مورد بررسي قرار گرفت، تحقيق حاضر شامل يك فرضيه اصلي و سه فرضيه فرعي ميباشد كه پس از آزمون آماري پيرسون فرضيات ثابت و بين سرمايه هاي فكري مديران و سلامت سازماني و بهبود تصميم گيري آنان رابطه معني داري وجود دارد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICMSCONF01-ICMSCONF01_118.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/6/26
تاریخ تغییر رکورد : 1395/6/27
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.