×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: شهيد آيت‌الله سيدحسن مدرس به‌روايت اسناد زنده تاريخ
پدیدآورندگان : ايران. وزارت اطلاعات. مركز بررسي اسناد تاريخي (پديدآور)
نوع : تصوير
جنس : کتاب
الكترونيكي
صاحب محتوا :

سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی

توصیفگر : ايران -- تاريخ -- پهلوي، ۱۳۰۴ - ‎۱۳۲۰ -- اسناد و مدارک
مدرس‌‏، حسن، ۱۲۴۹-۱۳۱۶
وضعیت نشر : تهران : مركز بررسي اسناد تاريخي وزارت اطلاعات ، ‎۱۳۷۸
فهرست مطالب : زندگی‌نامه آیت‌الله سید حسن مدرس 3انتخاب مدرس به‌عنوان مجتهد طراز اول مجلس شورای ملی 5مهاجرت در جنگ جهانی اول 7مخالفت با قرارداد 19198مدرس در مجلس چهارم 10مخالفت مدرس با جمهوری رضاخانی 13مخالفت مدرس با تغییر سلطنت 17مخالفت مدرس با ماده‌واحده خلع قاجاریه 20ادامه مبارزه با رضاخان 21حمایت از دولت مستوفی‌الممالک 22مدرس در مجلس ششم 22مخالفت با کابینه مخبر السلطنه هدایت 24سوءقصد به جان مدرس 25جلوگیری از ورود مدرس به مجلس هفتم 25مدرسه سپاهسالار آخرین سنگر مقاومت مدرس در برابر رضاخان 26مدرس از تبعید تا شهادت 26اسناد 29منابع 225اعلام 233
مخاطب : عام
شناسه : oai:aqlibrary.org/1701201
مکان : مخزن بسته
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/8/28
تاریخ تغییر رکورد : 1399/5/9
ملحقات : ملزومات سيستم: ويندوز 98+ ؛ با پشتيباني متون عربي؛ IE6+شيوه دسترسي: شبکه جهاني وبعنوان از روي صفحه عنوان گرفته شده است داده هاي الکترونيکي241 صفحه، وزیری، مصور، سند.
قیمت شيء دیجیتال : رایگان


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.