×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: خواص رئولوژي بتن خودتراكم با جايگزيني سنگدانه ( درشتدانه و ريزدانه) با سرباره مس
پدیدآورندگان : سامان اسدآبادي (پديدآور)
ياسر شريفي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : كنفرانس ملي مهندسي معماري، عمران و توسعه شهري
خلاصه : سالهاي زيادي است كه بتن به عنوان يك ماده ساختماني مهم در ساخت و سازهايي چون ساختمانها، سدها، تونلها، راهها، اسكله و برجها مورد استفاده قرار ميگيرد. علت اين امر دوام بالا نسبت به هزينه توليد و در دسترس بودن مصالح آن است .بتن خودتراكم از جمله بتنهاي جديد است كه در سالهاي گذشته به علت خواص رئولوژ ي و مكان يكي مناسب آن ، داراي كاربردهاي زيادي در صنعت بتن شده است. در چند دهه گذشته، افزايش سريع نرخ رشد جمعي ت، رشد مصرف و توسعهصنعت و فناوري منجر به توليد مواد زائد مختلفي شده است. استفاده مفيد از محصولات جانبي توليدات صنعتي در تكنولوژ يبتن در طي سالهاي اخير توسط افراد مختلفي مورد بررسي قرار گرفته است. سرباره مس يكي از ضايعات كاربردي در صنعت ساخت وساز بخصوص صنعت بتن است كه به عنوان جايگزين سيمان يا سنگدانه با توجه به ويژگيهاي مكان يكي و ش يميايي مناسب آن مورد استفاده قرار گرفته است. در تحقيق حاضر سعي شده با جايگزيني 0و20و40و60درصد سنگدانهدرشت دانه و ريزدانه بصورت همزمان با سرباره مس خواص رئولوژي بتنهاي خودتراكم حاوي سرباره بررسي شود.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ACUC01-ACUC01_074.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/10/14
تاریخ تغییر رکورد : 1395/8/13
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.