×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: استانداردسازي اموزش فلسفه در دانشگاه
پدیدآورندگان : مريم صابري نجف ابادي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : همايش بررسي متون و منابع حوزه هاي فلسفه، كلام، اديان و عرفان
خلاصه : نقش نظام اموزش هر كشور در توليد دانش و انتقال تجارب فرهنگي و علمي انسانها و پرورش نيروهاي انساني كارامد بسيار بااهميت است دانشگاه هميشه منبع اصلي تامين نيرويانساني ماهر، متخصص و مبتگر جهت رفع تنگناهاي فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي بوده است طي دهه هاي گذشته بررسي كيفيت اموزش عالي در دستور كار دولتها قرارگرفته و بهبود كيفي اموزش در اين سطح از مهمترين اولويتها اعلام شده است. برنامه درسي از مهمترين عناصر نظام اموزشي است كه زمينه تحقق اهداف اين نظام را فراهم مي سازد و در فرايند اموزش و همچنين تدوين كتاب درسي نقش مهمي دارد سرفصل يا برنامه درسي در پاسخ به نيازهاي اموزشي دانشجويان و بازار كار آنها تدوين مي شود و زمينه تربيت افراد متخصص را فراهم مي كند فلسفه بخش مهمي از علوم انساني است كه هدفش كسب فهم عميق ويژگيهاي هستي وانسان است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ASMA01-ASMA01_031.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/6/28
تاریخ تغییر رکورد : 1389/6/28
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.