×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: ضرورت وجود مديريت اسلامي درسازمانها
پدیدآورندگان : سينا شجاعي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين همايش ملي حسابداري، حسابرسي و مديريت
خلاصه : در اين مقاله، به طرح ضرورت وجود مديريت اسلامي در سازمان ها پرداخته ايم؛ از آن جايي كه مديريت ضرورتي اجتناب ناپذير براي هر سازمان و اجتماع است، همچنين رابطه اي بسيار نزديك با فرهنگ دارد بگونه اي كه با اندك تأملي مي توان نقش فرهنگ را در جاي جاي آن مشاهده كرد به همين دليل فرهنگ هاي گوناگون، مديريت هاي متفاوتي را اقتضا مي كند. مهم ترين نكته اين است كه مديريت متضمن توصيه به رفتارهاي خاص انساني است كه در قالب بايدها ونبايدها و ارزش ها مطرح مي شود و اين بايدها و نبايدها نيز طبق تفكرات گوناگون مباني متفاوت پيدا مي كند
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CAAMM01-CAAMM01_009.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/3/25
تاریخ تغییر رکورد : 1394/9/6
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.