×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مدل سازي دو فازي راكتور بستر سيال پلي اتيلن
پدیدآورندگان : نويد مستوفي (پديدآور)
رحمت ستوده قره باغ (پديدآور)
كياشمشكي , علي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : نهمين كنگره ملي مهندسي شيمي ايران
خلاصه : يك مدل دو فازي كه در آن راكتور بستر سيال به دو فاز حباب و امولسيون تقسيم شده و واكنش در هر دو فاز حباب و امولسيون در نظر گرفته شده است . فاز امولسيون به چند راكتور اختلاط كامل سري وفاز حباب به چند راكتور قالبي سري تقسيم شده اس ت. براي محاسبات هيدرو ديناميكي راكتور از مدل دو فازي ديناميك استفاده شده اس ت. ضمناٌ معادلات ممان براي سينتيك واكنش پليمريزاسيون در نظر گرفته شده اس ت. در پايان نتايج حاصل از حل مدل و داده هاي تجربي با هم مقايسه شده و تطبيق خوبي هم با يكديگر دارند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NICEC09-NICEC09_327.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1386/1/14
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/16
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.