×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي چهريزه ها در شبكه روابط همبسته درون و برون حوزه اي اصطلاحنامه اخلاق اسلامي
پدیدآورندگان : رقيه محمدي پيله‌رود (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دانشگاه علامه طباطبایی (ره)

توصیفگر : روابط همبسته دورن حوزه‌اي
اصطلاحنامه اخلاق اسلامي
تعيين چهريزه ها
روابط همبسته برون حوزه‌اي
وضعیت نشر : ‭۱۳۹۳‬
خلاصه : پژوهش حاضر با هدف شناسایی و تعیین چهریزه ها در شبکه روابط همبسته درون و برون حوزه ای اصطلاحنامه اخلاق اسلامی با روش تحلیل محتوا انجام شد .روش گردآوری داده ها، روش اسنادی( کتابخانه‌ای )بود و جامعه پژوهش را‭3316‬ اصطلاح منتشر شده در اصطلاحنامه اخلاق اسلامی تشکیل می دادند که با یکدیگر رابطه همبسته دارند .بر اساس یافته های پژوهش چهریزه ماهیت با‭23‬ چهریزه فرعی و زیرمجموعه، و‭78.55‬ درصد استفاده، بیشترین کاربرد در روابط همبسته اصطلاحنامه اخلاق اسلامی را دارد؛ و چهریزه مکان بدون چهریزه زیرمجموعه و‭0.05‬ درصد استفاده، کمترین کاربرد در روابط همبسته اصطلاحنامه اخلاق اسلامی را دارد .در نتیجه می توان بیان کرد که چهریزه" ماهیت و ذات "بیشترین بسامد را در میان چهریزه‌های شبکه روابط همبسته میان مفاهیم درون و برون حوزه‌ای اصطلاحنامه اخلاق اسلامی دارد
یادداشت :
/استاد راهنما: عصمت مومنی
؛استاد مشاور: سیدمهدی طاهری
شناسه : 440836
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/9/19
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.