×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي و تحليل پديده جهاني شدن اموزش و پرورش و پيامدهاي چالش برانگيز در اموزش و پرورش ايران
پدیدآورندگان : سميه كريمي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

توصیفگر : پيامدهاي چالش
جهاني شدن اموزش و پرورش
وضعیت نشر : دانشكده روانشناسي و علوم تربيتي ، ، ‭۱۳۸۶‬
خلاصه : هدف تحقیق :بررسی و تحلیل پدیده جهانی شدن آموزش وپرورش و پیامدهای چالش برانگیز در آموزش و پرورش ایران است .پرسشهای تحقیق :پدیده جهانی شدن چیست‭ ؟‬تاثیر پدیده جهانی شده بر آموزش وپرورش ایران چگونه است‭ ؟‬فرصته ها و تهدیدها ناشی از پدیده جهانی شدن به‌چه صورت می باشد‭ ؟‬جامعه آماری :پدیده جهانی شده آموزش و پرورش ایران‌است .روش پژوهش :توصیفی .یافته های تحقیق :با توجه به دلایلی که در این‌نوشتار به آن اشاره شد به نظر می رسد که صحیح ترین شیوه و راه برخورد باپدیده جهانی شدم آموزش و پرورش صحیح و مناسی می باشد .تاریخ نشان‌داده است که همیشه آموزش و پرورش نقش مهمی را در متحول ساختن‌جوامع مختلف داشته است .ناگزیر آموزش و پرورش نیز در فرآیند کلی جهنی‌شدن قرار گرفته و از این فرایند تاثیر خواهد پذیرفت
یادداشت :
/استاد راهنما: بهرام محسن پور
؛استاد مشاور: قدسی احقر
شناسه : 598749
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/8/20
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.