×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: رقعات امين
پدیدآورندگان : -امين (پديدآور)
نوع : تصوير
جنس : نسخه خطی
الكترونيكي
صاحب محتوا :

سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی

توصیفگر : ادبيات‌
وضعیت نشر : مشهد : سازمان كتابخانه ها، موزه ها و مركز اسناد آستان قدس رضوي ، 1390
مشخصات فیزیکی : وضعيت کتابت: تاريخ کتابت: قرن ‎۱۳‎ هجري قمري
مخاطب : عام
شناسه : oai:aqlibrary.org/79812
مکان : اداره مخطوطات
شرایط دسترسی : سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی
تاریخ ایجاد رکورد : 1390/12/14
تاریخ تغییر رکورد : 1395/11/25
ملحقات : ملزومات سيستم: ويندوز 98+ ؛ با پشتيباني متون عربي؛ IE6+شيوه دسترسي: شبکه جهاني وبعنوان از روي صفحه عنوان گرفته شده است داده هاي الکترونيکيوضعيت نسخه: کامل آغاز: بسمله، حمد وافر خالصي را که خلقت انسان از کتم عدم بر منصه ظهور متجلي حسن و بعث متکاثر سروري را که ... انجام: و لم بفکري که سرا نيست مضطرب اينجاست علي يار شفيع حشر مصطفي صلي الله عليه و آله و سلم . حاشيه: ندارد نوع خط: متن: شکسته نستعليق تعداد سطرها: متن: ‎۱۲ رنگ کاغذ: حنايي تعداد و اندازه اوراق: ‎۵۳ - طول: ‎۱۷، عرض: ‎۱۰ نوع جلد: تيماج فرنگي تزيينات: برون - جلد: به حواشي گلبرگي زرين مزين شده است . يادداشت(هاي) نسخه: خريد -- بتاريخ بيست و ششم جمادي الاولي سنه ‎۱۳۵۶ هجري کتاب هذا در بلده مدارس ... خريد نمودم جمال الدين احمد. تاريخ اهدا:ماه ‎۱۱‎- سال ‎۱۳۸۳‎- قرن ‎۱۴‎ هجري شمسي
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.