×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مقايسه سازگاري اجتماعي و رضايت از زندگي مادران كودكان عقب مانده ذهني آموزش پذير با مادران كودكان عادي
پدیدآورندگان : جهانبخش خسروي (پديدآور)
كيوان كاكابرايي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : سومين كنفرانس بين المللي روانشناسي، علوم تربيتي و سبك زندگي
خلاصه : هدف اين پژوهش مقايسه اي سازگاري اجتماعي و رضايت از زندگي مادران كودكان عقب مانده ذهني آموزش پذير با مادران كودكان عادي شهر كرمانشاه در سال 1394 بوده است. نمونه پژوهش 50 نفر مادران كودكان عقب مانده ذهني آموزش پذير و 50 نفر مادران و كودكان سالم بود كه به روش تصادفي ساده انتخاب گرديد. ابزار پژوهش به پرسش نامه استاندارد سازگاري بل و رضايت از زندگي داينر مي باشد كه روايي و پايايي آنها مورد تاييد صاحب نظران قرار گرفت. براي تجزيه و تحليل داده هاي پژوهش است و آمار توصيفي و استنباطي استفاده شد نتايج به دست آمده نشان داد كه سازگاري اجتماعي و رضايت از زندگي مادران كودكان عقب مانده ذهني آموزش پذير نسبت به مادران كودكان سالم كمتر است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICPE03-ICPE03_112.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1396/3/19
تاریخ تغییر رکورد : 1396/8/7
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.