×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: طراحي وسيله حمل و نقل همگاني با ديدگاه طراحي كاربر محور
پدیدآورندگان : محمد حسين شوكت پور (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : اولين كنفرانس بين المللي دوچرخه شهري
خلاصه : مقاله حاضر تلاشي ست در راستاي معرفي شيوه انجام پروژه با ديدگاه طراحي انسان مدار براي انجام مطلوب طرح جهت ايجاد رابطه و برقراري ارتباط با ديگر افراد و مخاطبين طراح به منظور ارائه بهتر و ملموستر ايده ها و طرحها از لحظه آغازين تا فرجام و ساخت و توليد كه با توجه به قابليتها و توانمنديهاي طراحان صنعتي مورد مطالعه و بررسي قرار گرفته است. اين مقاله سعي دراد تا شما را با تكنيك UCD به كمك يك مثال عيني و عملي بيشتر آشنا سازد و پروسه ي اعمال شده را در قالب اين مثال عملي به صورت Case Study تشريح نمايد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CITYBIKE01-CITYBIKE01_019.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1391/5/30
تاریخ تغییر رکورد : 1394/12/21
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.