×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي رابطه بين آموزش مبتني بر وب (WBT) و مديريت دانش در سازمانها
پدیدآورندگان : علي جواد كريمي (پديدآور)
مريم كريمي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر : مديريت دانش
وضعیت نشر : كنفرانس بين المللي مديريت در قرن 21
خلاصه : در اين پژوهش رابطه بين آموزش مبتني بر وب (WBT) و مديريت دانش درسازمان تامين اجتماعي استان ايلام با روش توصيفي- همبستگي بررسي شد. جامعه آماري شامل مديران و كاركنان (با مدرك فوق ديپلم به بالا) شاغل در سازمان مذكور ميباشد، كه با استفاده از جدول مورگان 92 نفر از آنان بعنوان نمونه و بصورت تصادفي _طبقه اي نسبي انتخاب شدند. براي جمع آوري داده ها از پرسشنامه اي با مقياس 5 گزينه اي ليكرت استفاده شد، كه پس از تائيد روايي آن توسط تعدادي از متخصصان واساتيد مربوطه، پايايي آن از طريق آلفاي كرونباخ محاسبه و با ضريب 83% و 95% (به ترتيب براي سوالات آموزش مبتني بروب و سوالات مديريت دانش) تائيد شد. نتايجحاصل از تجزيه و تحليل پژوهش با استفاده از آزمون همبستگي پيرسون نشان داد كه فرضيه اصلي و چهار فرضيه فرعي تائيد و بعبارتي محرز گرديد كه آموزش مبتني بروب نقش بسزائي در تقويت مديريت دانش و مولفه هاي آن دارد. لذا در پايان بر اساس نتايج حاصله پيشنهاداتي جهت تقويت زيرساختها و استفاده بيشتر كاركنان ومديران سازمان مذكور از آموزشهاي مبتني بر وب ارائه گرديد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICMNG01-ICMNG01_357.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/8/27
تاریخ تغییر رکورد : 1395/9/14
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.