×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: قانون اصلاح بعضي از مواد قانون ثبت و قانون دفاتر اسناد رسمي
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : treaty
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی كتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی

وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : ‏‫۵۳ برگ، ۵۳ برگ برگزیده‬‬‬
خلاصه : پنج نسخه نامه به امضای علی سهیلی (نخست وزیر) و علی اصغر حکمت وزیر دادگستری به مجلس در خصوص اصلاح برخی از مواد قانون ثبت و قانون دفاتر اسناد رسمی به جهت تسریع در انجام امور و دو نسخه گزارش ضیاءالدین نقابت مخبر کمیسیون دادگستری و (نماینده خرمشهر) مبنی بر موافقت بااین لایحه همچنین سه نسخه پیشنهادات نمایندگان از جملع حبیب الله خان مجد ضیائی (نماینده زنجان) میرزا ابراهیم خان امیر تیمور کلالی (نماینده کاشمر) عمادالدین سزاوار (نماینده اراک) و محسن منشور (نماینده همدان) و دیگران به انضمام چهار نسخه گزارش مخبر کمیسیون دادگستری از شور دوم راجع به اصلاح و تصویب لایحه فوق/یک برگ شرح جریانات قانونی مجلس راجع به رسیدگی به لایحه مذکور و نامه رئيس مجلس به نخست وزیر در خصوص تصویب آن لایحه
شناسه : 990533
تاریخ ایجاد رکورد : 1290/10/2
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.