×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: [خراسان]
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : treaty
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی كتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی

وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : ۵۷ برگ، ۴ پاكت، ۵۳ برگ برگزيده
خلاصه : تلگراف بتول عاملي از نيشابور به مجلس شوراي ملي در تقاضاي عدم فروش املاك تحت اجاره آنها توسط اداره اصلاحات ارضي/ نامه اوسر بيات از خرده مالكين ساكن خوي به رئيس كميسيون كشاورزي مجلس شوراي ملي راجع به تقاضاي پرداخت بهاي ملك وي/ تلگراف عده‌اي از خرده مالكين كاشمر به مجلس شوراي ملي راجع به تقاضاي تجديد نظر در لايحه فروش املاك خرده مالكين/ نامه عباسعلي بيرجندي ساكن بيرجند به رئيس مجلس شوراي ملي راجع به تقاضاي تجديد نظر در لايحه فروش املاك خرده مالكين/ نامه عده‌اي از خرده مالكين نيشابور، سبزوار، بجنورد، رادكان، شيروان، طبس، مشهد، فاروج، بيرجند و ديگر شهرهاي خراسان به مجلس شوراي ملي راجع به لايحه املاك استيجاري و ماده ۱۷ قانون اصلاحات ارضي/ نامه‌اي از طرف مديران عامل و اعضاي شركتهاي روستائي نيشابور به مجلس شوراي ملي راجع به اعلام حمايت از لوايح مذكور و تقاضاي تصويب و اجراي آنها
شناسه : 1085485
تاریخ ایجاد رکورد : 1293/4/30
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.