×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تكنولوژي آموزشي
پدیدآورندگان : محمود سينا (پديدآور)
علي فردوسي راد (پديدآور)
محمد سعيدي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : كنفرانس سراسري دانش و فناوري علوم تربيتي مطالعات اجتماعي و روانشناسي ايران
خلاصه : هدف اين مقاله بررسي تاثير تكنولوژي آموزشي در امر آموزش مي باشد بعد از تعريف جامع و كلي از تكنولوژي اموزشي به بررسي نقاط بكارگيري از تكنولوژي آموزشي كه شامل ضرورت وجود تكنولوژي آموزشي ابعاد تكنوولوژي اموزشي و چالشها و موانع بكارگيري درآن مي پردازيم البته بيان اين نقاط برحسب پيش بيني نبوده بلكه بصورت تجربه و گذشت زمان در جامعه ي آماري بزرگي بدست آمده و همچنين سعي شد با توجه به اطلاعات موجود و شرايط فعلي پيشنهاداتي براي نقاط ضعف در بكارگيري اين امر ارائه شود. همچنين براي اينكه آموزش و پرورش مربوط به همه قشرهاي موجود د رايران با هر آداب و رسومي مي باشد سعي شد تا حدامكان جامعه ي ايارني را در بر مي گيرد تا موانع بصورت كلي بررسي شود.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ESPCONF01-ESPCONF01_017.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/4/12
تاریخ تغییر رکورد : 1395/9/21
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.