×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: موانع موجود در توسعه كارآفريني و بهبود فضاي كسب و كار در شركت هاي SMEs
پدیدآورندگان : علي منصوري (پديدآور)
مينا افشاري (پديدآور)
عليرضا آراسته (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين همايش ملي بهبود كسب و كار، كارآفريني توسعه در بستر اقتصاد مقاومتي
خلاصه : كارآفريني نقش بسيار كليدي در پيشبرد توسعه و بالندگي جوامع دارد . توسعه كارآفريني در بنگاه هاي كوچك و متوسط در اين ميان از اهميت فوق العاده اي برخوردار است . از اين رو دراين مقاله موانع كارآفريني در اين دسته از شركت ها مورد توجه قرار گرفت بدين منظور ساختارشركت هاي كوچك و متوسط مورد بحث و بررسي قرار گرفت . سپس كارآفريني و موانع كارآفريني در اين دسته از شركت ها مورد توجه قرار گرفت . براي اين منظور از روش كتابخانه اي استفاده گرديد و در نهايت راهكارهايي براي رفع موانع كارآفريني و توسعه كارآفريني در اين دسته از شركت ها پيشنهاد گرديد كه از مهم ترين آنها مي توان حمايت دولتي، نهادهاي اقتصادي و نظام حقوقي اشاره كرد و به نتايج ارزشمندي رسيد
شناسه : oai:civilica.com/Paper-IBEDCONF01-IBEDCONF01_065.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/6/26
تاریخ تغییر رکورد : 1395/6/26
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Loding



رمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.