×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: توسعه هماهنگ مراكز اموزش و توانبخشي دانش اموزان با مشكلات ويژه يادگيري، نيازمندمديريت يكپارچه و فن اوري هاي نوين
پدیدآورندگان : شهباز اسلامي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : دومين كنفرانس سراسري دانش و فناوري علوم تربيتي مطالعات اجتماعي و روانشناسي ايران
خلاصه : در حال حا ضر ناتواني هاي يادگيري مسئله اي جهاني ا ست وبه منزله ي علت ا صلي مشكلات شديد يادگيري تحصيلي شناخته شده است كودكان و نوجوانان مبتلا به ناتواني هاي يادگيري در هر كلاس درس يافت مي شوند و معمولا چاره اي جز ترك تحصيل ندارند مگر اينكه مشكلات انان به موقع شناسايي و درمان شوند .ناتواني هاي يادگيري عارضه اي گيج كننده است زيرا هرفرد مجموعه ي استعدادها و ويژگي هاي منحصر به فردي دارد ] 7 [.باتوصيف اين شرايط اينكه بايد گفت كه با گذشت بيش از 5دهه از شروع به كار مراكز اختلالات يادگيري هنوز پيشرفت چشمگير و دامنه داري در اين خصوص صورت نگرفته و مشكلات قابل توجهي در همه ي ابعاد وجود دارد لذاضروري است مسئولين وزارت اموز و پرور با ايجاد تمهيدات لازم نسبت به ايجاد بسترمناسب و زيرساخت لازم در جهت رشد و شكوفا يي استعدادهاي بالقوه ي دانش اموزان داراي مشكلات خاص يادگيري اقدام نموده، تاشاهد توسعه و تعالي هرچه بيشتر كشوردرزمينه ي اموزش و پرورش كودكان با نيازهاي ويژه باشيم.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ESPCONF02-ESPCONF02_119.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/11/5
تاریخ تغییر رکورد : 1396/8/3
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.