×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تدوين شاخصهاي ارزيابي عملكرد اموزش در دانشگاهها با رويكرد 360 درجه
پدیدآورندگان : فرهاد مهمان پذير (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : پنجمين كنفرانس بين المللي مديريت استراتژيك
خلاصه : اين مقاله كه برگرفته از يك طرح تحقيقي دانشگاهي است سعي بر آن دارد تا به گونه اي جامع و مانع و با استفاده از تكنيكهاي متداول ارزيابي عملكرد فرايند تدوين مجموعه اي از شاخصهاي قابل اندازه گيري در حيطه فعاليتهاي يك واحد دانشگاهي را از منظر هاي گوناگون مورد توجه قرار داده و معرفي نمايد. اين فرايند به گونه اي مورد بررسي قرارگرفته كه تمامي ذينفعان حاضر در ارزيابي دخالت يافته و در پايان هريك از آنان بتوانند به ملاكهاي ارزيابي ساير ذينفعان اگاهي يابند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICSM05-ICSM05_028.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/7/26
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/14
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.