×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: انتظار، منتظر و تكاليف منتظران
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دانشگاه علامه طباطبایی (ره)

وضعیت نشر : آثار فكر ، ، ۱۳۹۶
مشخصات فیزیکی : دیجیتالی، پی دی اف
خلاصه : توضیحات: از مقدمه کتاب: کتاب حاضر مجموعه ای از 12 مقاله در حوزه روزنامه نگاری است، که در فاصله سال های 1392 - 1389 توسط نگارنده به تحریر در آمده و در فصلنامه های علمی پژوهشی یا علمی تخصصی و یا به مناسبت های مختلف منتشر گردیده است. چیزی که این مقالات را انسجام و وحدت می بخشد، علاوه بر موضوع آن ها، یعنی روزنامه نگاری، رویکرد حاکم بر آن هاست که یک رویکرد بین المللی است. به عبارتی، نوشتارهای منتشره در این کتاب، با توجه به تعدد و تنوع آن ها، به گونه ای معرف روزنامه نگاری در جهان معاصر می باشند. معرفی کوتاه: کتاب حاضر، مجموعه ای از سیزده مقاله با مضامین جدید در حوزه روزنامه نگاری معاصر جهان است. چیزی که این مقالات را انسجام و وحدت می بخشد، علاوه بر موضوع آن ها، یعنی روزنامه نگاری، رویکرد حاکم بر آن هاست که یک رویکرد بین المللی است. یکی از بنیادی ترین مقالات این کتاب، به تشریح قبض و بسط گفتمان های سیال از طریق روزنامه نگاری به خصوص روزنامه نگاری بین المللی می پردازد. این مقاله که در قالب کرسی های نظریه پردازی ارائه گردیده، مدعی است که، هر گفتمانی حاصل رابطه رویدادها و تفسیرهاست. بدین معنی که هر گفتمانی هویت خود را در بستر تفسیرها کسب می کند. خلاصه اثر: کتاب حاضر مجموعه ای از 12 مقاله در حوزه روزنامه نگاری است، که در فاصله سال های 1392 - 1389 توسط نگارنده به تحریر در آمده و در فصلنامه های علمی پژوهشی یا علمی تخصصی و یا به مناسبت های مختلف منتشر گردیده است. چیزی که این مقالات را انسجام و وحدت می بخشد، علاوه بر موضوع آنها، یعنی روزنامه نگاری، رویکرد حاکم بر آنهاست که یک رویکرد بین المللی است. به عبارتی، نوشتارهای منتشره در این کتاب، با توجه به تعدد و تنوع آنها، به گونه ای معرف روزنامه نگاری در جهان معاصر می باشند.
یادداشت :
/ عباس اسدی، منیژه پونکی
عنوان از روی صفحه عنوان فایل PDF
ملزومات سیستم: ویندوز xp+ ، ادوب اکروبات ریدر 9+ ، موزیلا فایر فاکس 23+ ، اینترنت اکسپلورر 9+ ، گوگل کروم 23+
شناسه : 785747
تاریخ ایجاد رکورد : 1398/10/25
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.