×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تحليل تاثير عوامل مختلف در محاسبه جي انتگرال در مواد كامپوزيت به روش عددي XFEM
پدیدآورندگان : مهدي شهرآبادي (پديدآور)
رضا معدوليت (پديدآور)
اكبر علي بيگلو (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : سومين كنفرانس ملي سيستم هاي مكانيكي و نوآوري هاي صنعتي
خلاصه : در اين مقاله، به بررسي تاثير موقعيت ترك ، ميزان تنش وارد ،جهت الياف ،در يك ماده كامپوزيت بر مقدار انتگرال جي براساس روش المان محدود توسعه يافته ميپردازيم از المان هاي آجري هشت گره اياستفاده شده است. در روش المان محدود توسعه يافته المانهاي شامل نوك ترك را غني سازي نموده وميزان انتگرال جي را محاسبه ميكنيم. در بخش آخر با مثالي عددي تاثير موقعيت ترك ، زاويه ترك اوليه ،ميزان تنش وارده برجسم ، همچنين زاويه الياف به كار رفته را بر ميزان جي انتگرال بررسي مي ناميم.همچنين نتايج روشFEM با XFEM مقايسه شده است
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CMSII03-CMSII03_074.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/9/25
تاریخ تغییر رکورد : 1395/9/25
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.