×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: قانون السياسة و دستور الرياسة
پدیدآورندگان : - (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : عربي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : اخلاق
وضعیت نشر : يكشنبه سوم جمادي الثاني 1296
مشخصات فیزیکی : 0
یادداشت : ,كتابي است در علم اخلاق و سياست و مشتمل بر قوانين پادشاهي و رياست ، تأليف شده به نام جلال الدين شاه شجاع ، داراي سه قانون و هر يك در دو قاعده و هر قاعده در سه بحث با اين عناوين : القانون الاول : في تهذيب الاخلاق . القانون الثاني : في تدبير الاموال . القانون الثالث : في تقويم الرعايا . اين كتاب به صورت جدول بندي تأليف شده است ., خط نسخ زيبا,عناوين به آبي و شنگرف ، صفحات مجدول به زر و مشكي و آبي و شنگرف ، جداول به شنگرف .,ذريعه 17/22 ـ 23 كتابخانه محمد زماني ـ تهران
شناسه : oai:zakhair.net/067681
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.