×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بودجه سال ۱۳۲۳ مجلس شوراي ملي
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : treaty
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی كتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی

وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : ‏‫۱۰۱ برگ‬‬، ۱۰۱ برگ برگزیده‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
خلاصه : نامه افخمي كارپردازی مجلس شورای ملی در خصوص تصویب لایحه بودجه سال 1323 مجلس به همراه ۸ نسخه از صورت جزء قانون آن بودجه /برگ مخالف و موافق و برگه پیشنهاد تعدادی از نمایندگان مجلس از جمله: دکتر حسین معاون (نماینده کرمانشاه) ناصر قلی اردلان (نماینده سنندج) حسین فرهودی (نماینده بنی طرف- دشت میشان- سوسن گرد) میرصالح مظفرزاده (نماینده رشت) عبدالصمد کامبخش (نماینده قزوین) ولی الله شهاب فردوس (نماینده تون- طبس- فردوس- گلشن) راجع به لایحه بودجه پیش نویس محمد صادق طباطبایی رئيس مجلس شورای ملی به احمد قوام نخست وزیر وقت در این خصوص به انضمام صورت متن آن
شناسه : 995842
تاریخ ایجاد رکورد : 1290/11/2
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.