×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: اثربخشي دوره هاي اموزش اقدام پژوهي بر خودكارامدي فرهنگيان مرودشت
پدیدآورندگان : حسين زارع (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : نخستين همايش ملي علوم تربيتي و روان شناسي
خلاصه : هدف از پژوهش حاضر تبيين اثربخشي دوره هاي آموزش اقدام پژوهي بر خودكارآمدي فرهنگيان مرودشت بوده است روش تحقيق شبه تجربي بوده است جامعه آماري اين تحقيق كاركنان اموزشي پژوهنده شهرستان مرودشت كه تعداد آن 60 نفر مي باشد كه از اين تعداد 30 كاركنان اموزشي پژوهنده و همچنين به ازاي آنها كاركنان اموزشي غير پژوهنده شهرستان مرودشت كه تعداد آنها 30 نفر مي باشد در اين تحقيق جهت اندازه گيري متغيرها از پرسشنامه خلاقيت استفاده شده است. جهت تجزيه و تحليل داده ها از سطح آمار توصيفي و آمار استنباطي استفاده شده است كه در سطح آمار استنباطي از تحليل كواريانس انجام شده است نتايج نشان داد كه دوره هاي آموزش اقدام پژوهي بر خودكارآمدي فرهنگيان تاثير دارد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ASMJ01-ASMJ01_0342.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/12/17
تاریخ تغییر رکورد : 1394/9/6
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.