×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: زندگي پرماجراي نوح (عليه السلام) (آموزه ها و عبرت ها)
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دانشگاه علامه طباطبایی (ره)

وضعیت نشر : مكارم شيرازي
مشخصات فیزیکی : دیجیتالی، پی دی اف
خلاصه : معرفی کوتاه: این کتاب به منظور تحقیق و بررسی در ریشه های دین و آشنایی با استدلالهای که همگی در اصول دین شان به آن ها متکی باشند نوشته شده است؛ تا همه افراد بدون استثنا بتوانند با مطالعه آن از دلائل زنده عقاید اسلامى باخبر شوند، و بدون احتیاج به تقلید از این و آن خود را بیابند و به هنگام رو به روشدن با مخالفان از عقیده خود به خوبى دفاع کنند. نکته قابل ذکر این که: مسائل مربوط به امامت و جانشینان راستین پیامبر اسلام(صلى الله علیه وآله) و عقاید خاص شیعه در کتاب نیامده است، زیرا مباحث مربوط به این مسئله به طور فشرده در کتاب آیین ما آورده شده است؛ کسانى که اطلاعات بیشترى در این زمینه بخواهند مى توانند به آن کتاب مراجعه کنند.
یادداشت :
/ آیت الله مکارم شیرازی
عنوان از روی صفحه عنوان فایل PDF
ملزومات سیستم: ویندوز xp+ ، ادوب اکروبات ریدر 9+ ، موزیلا فایر فاکس 23+ ، اینترنت اکسپلورر 9+ ، گوگل کروم 23+
شناسه : 786141
تاریخ ایجاد رکورد : 1398/10/25
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.