×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي توزيع و تغييرات تنشهاي پسماند در بارگذاري سيكلي سوراخ انبساط سرد شده تحت مدلهاي سخت شوندگي سينماتيك Chen-jiao و Bari-hassan
پدیدآورندگان : تاج بخش نويد چاخرلو (پديدآور)
مسعود اجري (پديدآور)
حسين ذاكري اصل (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : يازدهمين كنفرانس ملي مهندسي ساخت و توليد ايران
خلاصه : انبساط سرد يكي از روشهاي مكانيكي به كار رفته براي ايجاد تنشهاي پسماند فشاري در اطراف سوراخ اتصال مي باشد كه باعث افزايش عمر خستگي قطعه شده و كاربرد زيادي در سازه ها و صنايع هوافضا دارد با توجه به اينكه تغييرات تنشهاي پسمانددر اثر بارگذاري سيكلي با استفاده از روش مدلهاي سخت شوندگي سينماتيك مورد بررسي قرا رنگرفته است بدين منظور دراين مقاله بااستفاده ازكدنويسي المان محدود مدلهاي سخت شوندگي سينماتيك bari-Chen-jiao و hassan كه در نرم افزارهاي موجود ارائه نشده است پروسه انبساط سرد Al 7050 به روش split -sleeve مدل شده و نتايج عددي با مدل چابوكه نرم افزار ansys و يا نتايج تجربي موجود در ادبيات فن مورد مقايسه قرار گرفته است همچنين مقدار بهينه درصد انبساط بدست آمده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICME11-ICME11_195.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/3
تاریخ تغییر رکورد : 1394/12/21
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.