×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي كاربرد علف كشهاي نابواس و سوپرگالانت بر كنترل علفهاي هرز و عملكرد كلزا
پدیدآورندگان : علي حسين پور دهنو (پديدآور)
محمد مهدي رحيمي (پديدآور)
كاووس كشاورز (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : اولين همايش سراسري كشاورزي و منابع طبيعي پايدار
خلاصه : به منظور بررسي تأثير دو علفكش سوپر گالانت و نابواس بر كنترل علفهاي هرز ، آزمايشي در سال زراعي 92-1391 انجام گرفت. اين آزمايش درقالب بلوكهاي كامل تصادفي و در 3 تكرار انجام گرفت. تيمارهاي آزمايش شامل 5 تيمار : 1- نابواس با ماده مؤ ثره 500 گرم در هكتار ، 2- سوپرگالانت با ماده مؤثره 250 گرم در هكتار، 3- تلفيق دو علف كش ، -4تيمار وجين، 5- تيمار شاهد بود. براساس نتايج حاصله، كليه علف كشها، عملكرد كلزا را به طور معني داري افزايش دادند.بهترين اثر بخشي مربوط به تيمار تلفيقي بود كه نزديك به 30 درصد سبب افزايش عملكرد دانه گرديد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NACONF01-NACONF01_0509.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/3/25
تاریخ تغییر رکورد : 1397/10/13
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.