×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي خود جمع شدگي بتن هاي با مقاومت بالا
پدیدآورندگان : رضا نقدي (پديدآور)
جمال احمدي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر : تكنولوژي بتن
وضعیت نشر : چهارمين كنفرانس ملي بتن ايران
خلاصه : استفاده از بتن هاي با مقاومت بالا به طور روز افزوني در حال گسترش است.عليرغم بالا بودن مقاومت ،استفاده از اين نوع بتن ها همراه با مشكلاتي نظير ترك هاي ناشي از پديده خود جمع شدگي مي باشد. با توجه به اهميت اين مسئله در اين تحقيق پديده خود جمع شدگي بتن هاي با مقاومت بالا ارزيابي شده واثر عواملمختلف در اين پديده مورد بررسي قرار گرفت . بر مبناي نتايج به دست آمده مقدار قابل توجهي از خود جمع شدگي ( 70 تا 80 درصد) اين بتن ها در سنين اوليه اتفاق مي افتد. همچنين افزايش نسبت آب به سيمان سببكاهش كرنش خود جمع شدگي و افزايش مقدار سيمان، درصد ميكروسيليس و نسبت ريز دانه به درشت دانه مصرفي سبب افزايش مقدار كرنش خود جمع شدگي مي شود.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NCCICI04-NCCICI04_062.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1391/10/18
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/11
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.