×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: لايحه دولت راجع به سازمان تشخيص ماليات
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : treaty
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی كتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی

وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : ۶۴ برگ، ۶۴ برگ برگزيده
خلاصه : دو نسخه نامه برزگر از طرف وزير دارائي و اسدالله علم نخست‌وزير به مجلس شوراي ملي در خصوص ارسال تصويبنامه سازمان تشخيص ماليات به مجلس جهت تصويب آن و ۴ نسخه گزارش كريم اهري رئيس كميسيون دارائي و نماينده كليبر راجع به منتفي بودن سازمان تشخيص ماليات و ارسال گزارش آن به مجلس/ يك برگ برگه راي‌گيري راجع به لايحه سازمان تشخيص ماليات و نامه عبدالله رياضي به شريف امامي در خصوص تصويب لايحه فوق در مجلس شوراي ملي و ارسال گزارش آن به مجلس سنا و نامه شريف امامي به عباس هويدا مبني بر تصويب لايحه مذكور در مجلس سنا
شناسه : 1093980
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/8/5
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.