×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: كاربرد روشهاي ممان براي تعيين ضرايب بار و مقاومت در طراحي سازه
پدیدآورندگان : حسين شهركي (پديدآور)
ناصر شابختي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر : سازه و مكانيك كاربردي
وضعیت نشر : ششمين كنگره ملي مهندسي عمران
خلاصه : هدف از تحليل و طراحي سازه ، اطمينان از ايمني و مقاومت كافي سازه در برابر بارهاي وارده به آن مي باشد اما از آنجا كه بارهاي وارده و مقاومت سازه ، كميتهاي تصادفي هستند مي بايست يك حاشيه اطمينان مناسب را در طراحي در نظر گرفت . بدين منظور در آيين نامه ها از ضرايب تشديد بار و تقليل مقاومت استفاده شده ، كه بر مبناي روش قابليت اطمينان مرتبه اول تعيين شده اند . در اين مقاله كاربرد روشهاي ممان ، براي تعيين ضرايب بار و مقاومت مورد بررسي قرار گرفته و با روش قابليت اطمينان مرتبه اول مقايسه شده است
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NCCE06-NCCE06_0649.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1390/5/28
تاریخ تغییر رکورد : 1395/6/28
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.