×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: فيلتر اكتيو هايبريد جهت حذف اغتشاشات هارمونيك ها ANN
پدیدآورندگان : رقيه قربانپور (پديدآور)
نويد تقي زادگان (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر : قدرت
وضعیت نشر : ششمين كنفرانس مهندسي برق و الكترونيك ايران
خلاصه : مقاله حاضر به توصيف شبكه كنترل عصبي تركيبي پويا با فعاليت فيلتر برق (HAPF) براي جبران هارمونيك طراحي شده است كه براي منبع متغير و شرايط بار است. در اين مقاله ساختار توپولوژيكي فيلتر قدرت اكتيو هايبريد كه تركيبي از فيلتر قدرت پسيو با فيلتر قدرت آكتيو مي باشد براي تحقق جبران سازي توان پسيو و مسدود كردن هارمونيك اتخاذ مي شود. استراتژي كنترلي يكپارچه جديد ارائه شده در اين مقاله، شبكه كنترل عصبي براي جبران هارمونيك طراحي شده است. در اين مقاله از تبديل d-q براي به دست آوردن مستقيم جريان هاي مرجع و نيز جهت تبديل جريان سه فاز منبع به دوفاز از تبديل پارك استفاده شده است. همچنين روابط و اصول رياضي دقيق همراه با پيشنهاد عملكرد ANN از طريق مطالعات شبيه سازي با SIMULINK/MATLAB تأييد شده است كه ارائه كنترل پيشنهادي جزء ضروري از تحريف عرضه با دقت است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICEEE06-ICEEE06_466.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/7/1
تاریخ تغییر رکورد : 1395/7/1
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.