×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: [سيد احمد حسيني نژاد]
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : treaty
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی كتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی

وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : ۹۴برگ،‌۴پاكت تمبر
فهرست مطالب : نامه سيد احمد حسيني نژاد را براي آموزگار انتقالي از شيراز به تهران در شكايت از وضعيت حقوقي خود و درخواست كمك به فرزندش دانشجوي دانشكده اقتصاد دانشگاه تهران به پيوست دفتري شامل اشعار او در مورد سالروز اعلام مشروطيت و قيام ۲۸ مرداد و نامه اداره كل دفتر سنا در اين باره/ نامه سيد احمد حسيني نژاد مبني بر درخواست تدريس ادبيات در دبيرستان شاهپور شيراز و نامه هاي كميسيون عرايض سنا و وزارت آموزش و پرورش در اين خصوص/ نامه سيد احمد حسيني نژاد آموزگار بافت در شكايت از عدم ابلاغ حكم دبيري او و نامه هاي سناتور خزيمه علم به وزارت آموزش و پرورش در اين مورد/ نامه هاي سيد احمد حسيني نژاد آموزگار دبستان غفاري مشهد راجع به وضعيت استخدامي و حقوقي به همراه نامه هاي وزارت آموزش و پرورش و اداره دبيرخانه و اداره دفتر سنا و نايب رئيس سنا در اين خصوص
شناسه : 826055
تاریخ ایجاد رکورد : 1289/5/5
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.