×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي موانع و مشكلات فضاي كسب و كارمطالعه موردي: شركتهاي خدمات انرژي(ESCO)
پدیدآورندگان : محمدرضا ياورزاده (پديدآور)
محمد اكبري سيار (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين كنفرانس بين المللي مديريت، اقتصاد، حسابداري و علوم تربيتي
خلاصه : شركتهاي خصوصي خدمات انرژي از ابزارهاي بسيار مهم توسعه مباحث بهينه سازي مصرف انرژي ميباشد، اين شركتهادر كشور ما به خوبي شناخته نشده اند و فعاليت و عملكردشان در راستاي بهره وري انرژي به درستي صورت نگرفته و در اين راه با مشكلات بسياري رو به رو ميباشند. در اين تحقيق سعي شده است موانع ومشكلات فضااي كسب و كار اين شاركتها بررسي شود و نظرات بيش از 27 نفر از مديران و متخصصان شركتهاي خدمات انرژي استان تهران دراين خصوص از طريق پرسشنامه اخذ گردد. دراين تحقيق براي تجزيه و تحليل داده ها از تكنيكهاي آمار توصيفي و آمار استنباطي استفاده شده و جهت به دست آوردن ميزان پايائي پرسشنامه ها ميزان آلفاي كرونباخ برابر 0.757 يه دست آمده است،داده هاي جمع آوري شده با نرم افزارspssتحليل شد و نتايج آزمون فريدمن جهت تعيين وجود تفاوت در متغير رتبه اي و آزمون اسپيرمن جهات بررسي خطي بودن يا نبودن رابطه بين دو متغيراستفاده شده است. در پايان نيزبراساس نتايج تحقيق،موانع و مشكلات توسعه فعاليت شركتهاي خدمات انرژي توصيف گرديده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-MEAE01-MEAE01_1007.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/12/27
تاریخ تغییر رکورد : 1396/8/27
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.