×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي نقش فناوري اطلاعات در پويايي سازمانها
پدیدآورندگان : ابوالقاسم عربيون (پديدآور)
علي عبدي جمايران (پديدآور)
ميثم بدخشان فرحابادي (پديدآور)
سميرا جعفريان (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : چهارمين كنفرانس بين المللي حسابداري و مديريت و اولين كنفرانس كارآفريني و نوآوري هاي باز
خلاصه : تغيرات به وجود آمده در دنياي فناوري اطلاعات و تاثير آن روي پويايي هاي سازمان نيازمند درك عميق و استفاده اثربخش مي باشد بااينكه امروزه يكي از مهمترين شروط موفقيت هر سازمان داشتن فناوري اطلاعات كارآمد و اثربخش است اصولا بدون وجود فناوري اطلاعات موفقيت و ماندگاري سازمانها قابلدرك و تصور نمي باشد فناوري اطلاعات مهم ترين وسيله و راه حل براي ارتقاي هوش سازماني است به همين دليل تمامي سازمانهاي مدرن و موفق دنيا به IT توجه ويژه اي دارند و برا ي آن سرمايه گذاري سنگيني در نظر مي گيرند يكي از شاخه هاي اصلي كار آفريني كارآفريني در سازمان است كه بدون شك سهم چشمگيري در تعالي سازمانها دارد. بسياري از سياستهاي سازمانها كه براي توسعه كارآفريني تدوين مي گردد با فن آوريهاي اطلاعاتي مرتبط است از سوي ديگر تلاشهاي كارآفريني در سازمانها با سرمايه فكري اثربخش تر گشته و ميتواند مزيتهاي رقابتي را افزايش داده و عملكرد كلي شركت را بهبود ببخش. مقاله حاضر به نقش فناورياطلاعات در رشد و تعالي سازمانها پرداخته و ضمن تبيين نقش محوري اطلاعات درفرايندتوسعه پايدار به مقوله بهره وري نيز در راستاي تحولات جامعه اطلاعاتي به طور ختصر اشاره اي مي نمايد كه در اين راستا از روش كتابخانه اي براي مطالعات نظري و تدوين ادبيات تحقيق آراء انديشمندان ونظرصاحب نظران استافده شده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-MOCONF04-MOCONF04_234.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/5/9
تاریخ تغییر رکورد : 1395/9/19
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.