×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: [محمدي]
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : treaty
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی كتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی

وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : ۱۸برگ،‌۱پاكت تمبر
فهرست مطالب : رونوشت نامه محمدي و عده اي ديگر در شكايت از اقدامات نامناسب رئيس آموزش و پرورش آبادان آقاي خواجه و تباني او با روساي و سوء استفاده از شغل خود و بركناري او به همراه نامه هاي وزارت آموزش و پرورش و كميسيون عرايض سنا و اداره آموزش و پروروش خوزستان در اين باره/ نامه هاي حسين ولي زاده در شكايت از سوء‌رفتا مسئولين دبيرستان ايراندخت آبادان و خون آلود كردن انگشت دخترش دانش آموز آنجا به همراه نامه هاي كميسيون عرايض سنا و وزارت آموزش و پرورش در خصوص رسيدگي به اين موضوع
شناسه : 825409
تاریخ ایجاد رکورد : 1289/5/2
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.