×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: چالش هاي انسجام و اقتدار ملي ( مطالعه موردي :دخالت خارجي)
پدیدآورندگان : جاويد منتظران (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : هشتمين كنگره انجمن ژئوپليتيك ايران همدلي اقوام ايراني انسجام و اقتدار ملي
خلاصه : تقويت اقتدار ملي، يكي از اهداف مهم هر حكومتي است، و تحقق آن به تقويت جايگاه نظام جمهوري اسلامي ايران در معادلات سياسي ،امنيتي منطقه اي منجرمي شود. دشمنان نظام جمهوري اسلامي ايران تلاش مي كنند تا با استفاده ازترفندهاي مختلف، در اقتدار ملي شكاف ايجاد كنند و زمينه هاي كاهش اقتدار نظام را ايجاد نمايند و به عبارتي تضعيف اقتدار و انسجام ملي به يكي از اهداف راهبردي مخالفان نظام جمهوري اسلامي ايران تبديل شده است و از سويي تفكيك دقيق موانع و چالش هاي موجود در اتحاد و اقتدار ملي به جهت در هم تنيدگي موضوعات و ارتباط و انسجام آنها با يكديگر امكان پذير نيست و از بين تهديدات و چالش ها،دخالت خارجي را ميتوان مهم ترين مانع سياسي و اجتماعي انسجام و اقتدار ملي دانست و ما در اين مقاله ضمن بررسي و شناسايي تهديدات پيش رو در مساله ي و انسجام و اقتدار ملي به نحوه ي مقابله با اين تهديدات و چالش هاي ناشي از دخالت خارجي در انسجام و اقتدار ملي،مي پردازيم
شناسه : oai:civilica.com/Paper-GEOPOLITICS08-GEOPOLITICS08_167.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/11/30
تاریخ تغییر رکورد : 1394/11/30
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.