×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مهندسي مجدد در موسسات اموزش عالي
پدیدآورندگان : حسين نامدار (پديدآور)
روح ا... صفا (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : كنفرانس بين المللي پژوهش هاي نوين در مديريت، اقتصاد، حقوق و علوم انساني
خلاصه : امروزه با دانشگاه ها با خدمات، محصولات و فرايندهاي جديد روبه رو هستند و خدمات، محصولات و فرايندهاي موجود كاركرد خود را يا از دست داده اند و يا در آستانه ي آن مي باشند نوآوري، جايگزين بهره وري شدهاست و همه ي شيوه هاي موجود در معرض تغيير قرار دارند. يكي از نوآوري هاي مديريتي، مهندسي مجدد مي باشد مهندسي مجدد بر طراحي مجدد فرايندهاي كاري جهت دستيابي به ارزش افزوده ي بزرگ و مزيت رقابتي تمركز مي كند. تغيير وضعيت از توجه به وظيفه هاي تخصصي، به فرآيندها در سازمان، خود انقلابي است كه بنيان شركت را در جهت دستيابي به بهبودهاي چشمگير دگرگون مي سازد و از يك سازمان وظيفه گرا و سنگين و متوجه به درون، سازماني فرآيند گرا و انعطاف پذير و ارزش آفرين براي مشتري تبديل مي كند. در اين حالت نقش كاركنان سازمان ها نيز تاثيرگذار مي شود و توجه ان ها از رييس به مشتري بر مي گردد و باور خود مديريتي در نهاد نيروي انساني ريشه مي دواند. دانشگاه ها به دليل سه انقلاب ديجيتال، اينترنت و كارآفريني بيش از پيش در معرض تحول قرار دارند و با توجه به ظهور فناوري هاي جديد، توليد جهشي دانش، افزايش هزينه ي آموزش، رقابت جاني و انتظارات جديد جامعه، لازم است كه مهندسي مجدد هرچه زودتر و پيش از ديگران از دانشگاه ها اغاز شود.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-MELCONF01-MELCONF01_017.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1396/7/29
تاریخ تغییر رکورد : 1396/8/14
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.