×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي راهكارهاي توسعه فرهنگ نوآوري در سازمانها
پدیدآورندگان : سميه راستين (پديدآور)
ليلي بشيري (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : كنفرانس بين المللي حسابداري و مديريت
خلاصه : امروزه رشد و توسعه سازمانها در گرو حل مشكلات آينده ي سازمان در ابعاد مختلف پرسنلي، فني، مالي، اقتصادي، مشتريان و ذي نفعان خواهد بود. اين تحقيق با هدف راهكارهاي توسعه فرهنگ نوآوري در سازمان انجام شده است. بارزترين منبع توسعه نوآوري در سازمان نيروي انساني آن مي باشد و يك سازمان براي ماندگاري در اين محيط هاي پويايي امروزي نيازمند خلاقيت و نوآوري است براي اينكه بتوانيم اين فرهنگ را تداوم ببخشيم بايد انديشيدن و تفكر را در بين كاركنان نهادينه كنيم و اين باور را در آنها بوجود بياوريم كه خودشان نيز قبول داشته باشند كه ميتوانند ايده هاي جديدي را جهت پيشبرد اهداف ارائه كنند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-MOCONF01-MOCONF01_0672.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/8/29
تاریخ تغییر رکورد : 1395/6/28
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.