×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: ادوات تصوف
پدیدآورندگان : - (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : تصوف
وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : 23×14/5
یادداشت : ,در بيان بعضي آلات و چيزهائي كه از لوازم صوفيان و دراويش است و براي هر كدام از آنها رازها و اسراري ساخته اند و مؤلف مدعي است كه اين اسرار پنهاني بر آدم و انبيا عليهم السلام فرود آمده و به چهار يار و اقطاب رسيده و از مختصات ايشان است،مشتمل بر دوازده باب بدين عناوين: باب اول:در بيان كلاه. باب دوم:در بيان موي سرماندن. باب سوم:در بيان دلق و خرقه و ژنده. باب چهارم:در بيان كمربند. باب پنجم:در بيان عصا گرفتن. باب ششم:در بيان كجكول. باب هفتم:در بيان كدو. باب هشتم:در بيان سفره. باب نهم:در بيان خادمي. باب دهم:در بيان تخته پوست. باب يازدهم:در بيان جاروب. باب دوازدهم:در بيان اقسام لباس فقر., خط نستعليق
شناسه : oai:zakhair.net/014753
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.