×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: [حسين فرزاد]
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : treaty
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی كتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی

وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : ۸برگ
فهرست مطالب : نامه نایب رئیس کانون سردفتران جمال الدین امامی به شریف امامی مبنی بر دعوت وی جهت شرکت در جلسه تبادل نظر در مورد انتخابات مجلسین/ نامه رئیس سازمان ملی پیش آهنگی ایران و معاونت وزارت و پرورش حسین بنائی به شریف امامی مبنی بر درخواست شرکت او در جلسه ای جهت معارفه رای دهندگان برای سنا/ نامه ای اتحادیه صنف دارندگان دکان گوشت گوسفندی تهران به شریف امامی مبنی بر ارسال اعلامیه صادره صنفی و درخواست حضور او درجلسه آنها به منظور انتخابات سنا/ نامه هایی اربابی رئیس هیات مدیره کانون کارمندان اداری وزارت دادگستری و حسین فرزاد دبیر شورای عالی انجمن های محلی منطقه ۸ شهرداری تهران مبنی بر درخواست حضور او در جلسات معارفه در مورد انتخابات مجلس
شناسه : 760619
تاریخ ایجاد رکورد : 1288/10/19
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.