×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: لايحه دولت راجع به مقررات مرزنشينان كشور
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : treaty
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی كتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی

وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : ۱۱۳ برگ، ۱۱۳ برگ برگزیده
خلاصه : ۳ نسخه نامه اسدالله علم نخست وزیر و علینقی عالیخانی وزیر اقتصاد به مجلس شورای ملی دایر بر ارائه لایحه پیشنهادی دولت راجع به مقررات مرزنشینان کشور به انضمام متن آن/ ۱۲ نسخه گزارش شور اول و دوم از محمد رضوانی مخبر کمیسیون اقتصاد و بازرگانی (نماینده کاشان و نطنز) و... به مجلس در خصوص تصویب این لایحه/ ۳ نسخه برگ موافق و مخالف نمایندگان مبنی بر تصویب لایحه مذکور/ ۲۲ نسخه پیشنهادی چاپی و دست نویس از محمدعلی آموزگار نماینده (بندر لنگه) و... به مجلس در خصوص اصلاح لایحه فوق/ ۶ نسخه گزارش فیروز عدلی مخبر کمیسیون اقتصاد (نماینده اردبیل) و... به مجلس راجع به تصویب لایحه فوق/ نامه عبداله ریاضی به امیرعباس هویدا نخست وزیر در رابطه با تصویب لایحه فوق در مجلس شورا و سنا
شناسه : 1104362
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/12/21
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.