×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مقايسه اي بر ارتباط بلوغ توسعه معماري سازماني با رضايت مندي افراد و بررسي دلايل رويكرد سازمانها به راهكارهاي معمارانه
پدیدآورندگان : داود وحدت (پديدآور)
اسلام ناظمي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين همايش ملي پيشرفتهاي معماري سازماني
خلاصه : امروزه معماري سازماني يكي از مهمترين و پركاربردترين راهكارهاي سازماني براي همراستايي استراتژيك فنآوري اطلاعات با كسب و كار سازمان و ابزار قدرتمندي براي ساماندهي و تجهيز به سيستم هاي اطلاعاتي پيچيده مي باشد . برخورداري از مزاياي معماري سازماني در صورت بكارگيري هدفمند آن ميسر مي باشد. ارزيابي بلوغ معماري سازماني همواره يك روش اثربخش و معتبر براي مديريت پروژه معماري سازماني فناوري اطلاعات بوده است. در اين مقاله پس از بررسي ادبيات موضوع، به مطالعه، بررسي و مقايسه تعدادي از سازمانهاي دولتي كه در آنها تجربه مشاوره معماري داشته ايم ميپردازيم و به مزاياي رويكرد معمارانه در توسعه فناوري اطلاعات در جلب رضايت مديران، كاركنان و مشتريان سازمان ها اشاره مي نمايم. نتايج اين تحقيق نشان مي دهد توسعه مبتنيبر معماري فناوري اطلاعات سازماني، نتيجه اي ارزشمند در كسب رضايت مندي كارشناسان، مديران و مشتريان سازمان هاي دولتي ارايه كننده خدمت دارد و مي تواند در انجام نظارتها و توسعه هدفمند سازمان موثرتر عمل نمايد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NCAEA01-NCAEA01_028.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1397/3/11
تاریخ تغییر رکورد : 1397/3/11
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.