×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: ارتباط بين مديريت سود و هزينه سرمايه
پدیدآورندگان : عسل ره گشاي (پديدآور)
عباس طالب بيدختي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين همايش ملي بررسي راهكارهاي ارتقاء مباحث مديريت، حسابداري و مهندسي صنابع در سازمانها
خلاصه : تصميم گيري بهينه در بازارهاي اوراق بهادار و سهام نيازمند برخورداري از ابزارها و فنون مناسب براي تحليل و انتخاب بهترين گزينه سرمايه گذاري است. در اين بين صورت هاي مالي شركت از جمله مهمترين اطلاعات مالي براي تحليل بنيادي سهام شركتها است. در اين مقاله، تأثير هزينه سرمايه بر مديريت سود مورد بررسي قر ار مي گيرد. نتايج تحقيق حاضر پديده مديريت سود و شناسايي عوامل تأثير گذار بر آن و ارائه الگو براي اندازه گيري مديريت سود و همچنين نشان مي دهد كه مديران از هزينه سرمايه براي اتخاذ تصميمات بودجه بندي سرمايه اي، استقرار ساختار بهينه، تصميم گيري نسبت به اجاره بلند مدت، جايگزيني اوراق عرضه، مديريت سرمايه در گردش استفاده مي نمايند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-IMIIMAIEO01-IMIIMAIEO01_226.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1392/6/25
تاریخ تغییر رکورد : 1394/9/6
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.