×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: آرش
پدیدآورندگان : صاحب امتياز: فاطمه نراقي؛ مدير مسوول: فاطمه نراقي/ مدير: جواد پوروكيل (پديدآور)
نراقي، فاطمه، 1307- (پديدآور)
طاهباز، سيروس، ۱۳۱۸-۱۳۷۷ (پديدآور)
نوع : تصوير
جنس : نشریه
الكترونيكي
صاحب محتوا :

سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی

توصیفگر : ايران--اوضاع سياسي
ايران-تاريخ--انقلاب اسلامي، 1357
اطلاعات‌ عمومي‌
وضعیت نشر : تهران (ايران) : گروه سياسي جنبش براي آزادي
مخاطب : خاص
یادداشت :
اولين سال انتشار: آبان ‎۱۳۴۰ترتيب انتشار: هفتگيدوره تاریخی: پهلوی دوم، جمهوری اسلامی
شناسه : 3273927
تاریخ ایجاد رکورد : 1399/6/19
تاریخ تغییر رکورد : 1399/7/29
ملحقات : ملزومات سيستم: ويندوز 98+ ؛ با پشتيباني متون عربي؛ IE6+شيوه دسترسي: شبکه جهاني وبداده هاي الکترونيکينشاني ناشر: تهران: فرصت شيرازي، چهارراه اسکندري، شماره ‎۱۵۵ يادداشتها: - دوره ‎۲ شماره ‎۱ تا ۶ [‎۸ تا ‎۱۳ ]و شماره ۱- ۷ [‎۱۴ تا ‎۲۰ ] را شامل مي شود. - طبق موجودي تا شماره ‎۲۰ (اسفند ‎۱۳۴۷) در قسمت مجلات و از شماره ‎۲۶ (اسفند ‎۱۳۵۹) به بعد هم در قالب مجله چاپ شده است. - دوره ‎۱ تا ‎۲ در قطع مجلات (۱۳۴۰ - ‎۱۳۴۷؟)/ دوره ‎۳ در قطع روزنامه (‎۱۳۵۷ - ؟)/ دوره ‎۵ در قطع مجله (‎۱۳۵۹؟ -) - دوره نخست آقاي دکتر طاهباز و دوره دوم آقاي اسلام کاظميه سرپرست بودند و دوره سوم شمس آل احمد سرپرست نشريه هستند. - اين نشريه ابتدا بصورت ماهانه (نامرتب) و از دوره پنجم شماره ۱ (‎۲۶) (اسفند ‎۱۳۵۹) به صورت هفته نامه منتشر شده است. - نوع: سياسي/ اجتماعي - روش: خبري
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.