×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي اثر زاويه برخورد موج منظم در آب عميق بر نيروي وارده بر استوانه قائم با مقطع بيضي به روش المان محدود
پدیدآورندگان : مهدي اردشيري لاجيمي (پديدآور)
كيوان صادقي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر : عمران
وضعیت نشر : دومين همايش ملي پژوهش هاي كاربردي در عمران، معماري و مديريت شهري
خلاصه : امروزه طيف وسيعي از سازه هاي فراساحلي در نقاط مختلف جهان مورد استفاده قرار مي گيرند. محاسبه نيروي وارد بر يك سازه فراساحلي يكي ازاولين اقدامات براي طراحي سازه و در عين حال يكي از مشكل ترين مراحل فرايند طراحي است. همچنين بسياري از سازه هاي فراساحلي جزء سازه هاي حجيم محسوب مي شوند. در اين سازه ها جهت محاسبه نيروي وارد بر سازه از تئوري تفرق استفاده مي شود. در ساخت اين سازه ها استفاده از المان هاي استوانه اي رايج است. در اين تحقيق تاثير زاويه انحراف امواج برخوردي بر نيروي وارد بر واحد طول يك استوانه قائم با مقطع بيضي كه در محدوده آب هاي عميق قرار دارد با استفاده از روش المان محدود بررسي شده است. نتايج بدست آمده نشان مي دهد روش عددي مورد استفاده از دقت قابل قبولي برخوردار بوده و با افزايش زاويه انحراف، نيروي سرج وارد بر يك استوانه قائم كاهش يافته و متعاقبا نيروي سواي افزايش مي يابد
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CEUCONF02-CEUCONF02_030.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/7/1
تاریخ تغییر رکورد : 1395/9/10
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.