×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مائده سماويه
پدیدآورندگان : -1 آقا محمد رضي بن آقا حسين خوانساري(ق 12) (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : فـقــــه
وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : 23×13
یادداشت : ,آداب و كيفيت غذا خوردن و آب آشاميدن را در يك مقدمه و پنج فصل و يك خاتمه بيان نموده است: مقدمه در حكم خوردنيها و آشاميدنيها، فصل اول در ذكر حيوانات، فصل دوم در خوردنيها و آشاميدنيها غير از حيوانات، فصل سوم در احكام اضطرار به خوردن حرام، فصل چهارم در آداب خوردن و آشاميدن، فصل پنجم در فضيلت بعضي از خوراكيها و ميوه ها و گياهها، خاتمه در احكام ظرفها. اين كتاب را مؤلف به نام شاه سليمان صفوي نوشته است., خط نسخ بسيار زيبا,عناوين شنگرف، صفحه ها به مشكي و زر و لاجورد مجدول، روي عبارتهاي عربي به شنگرف علامت دارد، در حاشيه تصحيح شده، روي برگ اول و چند جاي ديگر مهر مربعي است «جعفر مروج دين محمدي بوده».
شناسه : oai:zakhair.net/0458
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.