×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: آسيب شناسي دوره هاي آموزش ضمن خدمت كاركنان دانشگاه شهيد بهشتي بر اساس مدل هالتون
پدیدآورندگان : حامد حيدري (پديدآور)
تحسين نقشبندي (پديدآور)
داود توسلي (پديدآور)
رحمان علي پور (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : دومين همايش ملي آسيب شناسي آموزش سازماني با رويكرد كاربردي مبتني بر تجربيات اجرايي در سازمانها
خلاصه : هدف پژوهش حاضر آسيب شناسي آموزش هاي ضمن خدمت كاركنان دانشگاه شهيد بهشتي بر اساس مدل انتقال آموزش هالتون مي باشد. اين پژوهش از نوع توصيفي- پيمايشي بوده و نمونه آماري آن شامل 80 نفر از كاركنان اداري دانشگاه شهيد بهشتي كه در دوره هاي آموزش ضمن خدمت شركت نموده اند مي باشد كه به روش نمونه گيري تصادفي ساده انتخاب شده اند. جهت گردآوري داده ها از پرسشنامه محقق ساخته و برگرفته از مدل هالتون، استفاده شده است. پايايي اين پرسشنامه با استفاده از تحليل ضريب آلفاي كرونباخ 93% بدست آمد. داده هاي جمع آوري شده با استفاده از آزمون T تك گروهي تحليل گرديد. نتايج پژوهش نشان داد كه مؤلفه هاي فردي بر انتقال آموزش در سطح بالايي بوده اند و خودكارآمدي عملكرد و مؤلفه هاي آموزشي در حد متوسط بوده اند ا ما در بحث بازخورد تفاوت معناداري مشاهده گرديد كه به منزله آسيب در اين زمينه هست. در بحث مؤلفه هاي سازماني از جمله حمايت همكاران، حمايت سرپرستان، نتايج فردي مثبت، انتظار مربوط به نتايج خودكارآمدي عملكرد، فرصت كاربرد، و آزادي در حد متوسط بود و در مؤلفه عملكرد مورد انتظار از تلاش براي انتقال در حد بالايي بود، اما در بحث مجوز سرپرست تفاوت معناداري مشاهده شده كه به منزله آسيب در اين زمينه هست.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CORGEDU02-CORGEDU02_037.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1392/4/28
تاریخ تغییر رکورد : 1392/4/28
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.