×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي رضايت كاربران از دولت الكترونيك براساس چارچوب كبرا مورد مطالعه: كاركنان اداري اموزش و پرورش مدارس چالوس
پدیدآورندگان : فاطمه طاهري (پديدآور)
سيده ريحانه ميرغياثي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : سومين كنفرانس بين المللي پژوهشهاي كاربردي در مديريت و حسابداري
خلاصه : اين پژوهش با هدف بررسي رضايت كاربران از دولت الكترونيك براساس چارچوب گيرا مورد مطالعه: كاركنان اداري آموزش و پرورش و مدارس چالوس صورت گرفت اين تحقيق يك پژوهش كمي و از نظر نوع هدف كاربردي است روش تحقيق با توجه به ذات و ماهيت آن از نوع توصيفي همبستگي مي باشد. جامعه آماري دراين پژوهش جامعه فرهنگيان شهرستان چالوس است كه شامل كليه كاركنان اداره آموزش و پرورش و همچنين كليه كاركنان اداري مدارس شهرستان چالوس مي باشد. تمامي عوامل رضايت مندي كاربران از خدمات دولت الكترونيك داراي ضريب آلفاي كرونباخ بالاي 0/7 مي باشند كه به اين ترتيب پايايي پرسشنامه نيز تاييد مي شود. نتايج نشانداد كه بين هزينه، فرصت سود و ريسك با رايت كاربران از دولت الكترونيك رابطه معناداري وجود دارد در پايان پيشنهاداتي جهت بهبود رضايت كاربران ارائه مي گردد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-AMSCONF03-AMSCONF03_375.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/4/12
تاریخ تغییر رکورد : 1397/3/7
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.