×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: انجمن خاقان
پدیدآورندگان : -1 ميرزا محمد فاضل خان گروسي(نزديك 1260) (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : تراجم
وضعیت نشر : جمادي الاول 1296
مشخصات فیزیکی : 21×14
یادداشت : ,شرح حال و بيوگرافي گروهي از شاعران عصر فتحعلي شاه قاجار است با نمونه اي از شعر آنها،و در آغاز نمونه هائي از شعر شاه و شاهزادگان و تاريخ زندگي آنان آمده و كتاب در چهار انجمن مي باشد بدين تفصيل: انجمن اول:در بيوگرافي و اشعار صاحبقران. انجمن دوم:در بيوگرافي و اشعار شاهزادگان. انجمن سوم:در آثار شرف يافتگان در گاه شاهنشاهي. انجمن چهارم:در ذكر شعراي بلاد., خط نستعليق زيبا,عبارتهاي عربي نسخ معرب،به دستور حاجي صدرالدوله ايشيك آقاسي و ليعهد،عناوين لاجورد،صفحه ها مجدول به زر و شنگرف و مشكي و لاجورد،صفحه اول داراي سرلوح رنگين،قلي از كتاب فهرست نامها در دوصفحه مجدول آمده است و در صفحه آخر مهر بيضوي «صدرالدوله» ديده مي شود،جلد تيماج روغني گل و بوته دار رو مشكي پشت قرمز.
شناسه : oai:zakhair.net/011409
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.