×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: آموزش و پرورش استثنايي
پدیدآورندگان : ساجده مرادي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين كنفرانس ملي روانشناسي و علوم تربيتي
خلاصه : با توجه به موضوع مقاله كه اموزش و پرورش استثنايي مي باشد هدف از نگارش اين مقاله ارايه يك تعريف جامع از اموزش و پرورش استثنايي و بررسي نقش اموزش و پرورش استثنايي در تعليم و تربيت كودكان استثنايي در مدارس با نياز هاي ويژه مي باشد كه در سير نگارش اين مقاله از كتب مختلف روانشناسي اموزش و پرورش كودكان استثنايي استفاده شد و پرسشنامه هايي در همين زميته به تعدادي از معلمان و مشاوران همين رشته ارايه شد و چون اموزش و پرورش استثنايي مي تواند يك نقش حياتي و تعيين كننده در پيش برد اهداف اموزشي و تربيتي كودكان استثنايي ايفا كند و هر اموزگاري كه پا به عرصه اموزش و پرورش كودكان استثنايي مي گذارد علاوه بر اينكه بايد اطلاعات كامل و جامعي در رابطه با اين رشته داشته باشد بايد يك انسان متعهد و مسووليت پذير و اگاه به امور روان شناختي و تربيتي كودكان باشد و ما نيز به اين نتيجه رسيديم كه در اين صورت معلم مي تواند بهترين نوع اموزش و تربيت را به كودكان نيازمند اموزش هاي ويژه ارايه بدهد
شناسه : oai:civilica.com/Paper-PESSH01-PESSH01_165.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/7/1
تاریخ تغییر رکورد : 1395/8/1
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.