×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تفسير القران
پدیدآورندگان : -
نوع : نامشخص
جنس : نسخه خطی
صاحب محتوا :

سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی

توصیفگر : تـفـسـيــر
وضعیت نشر : - ۱۰۸۳ - هجري قمري
مشخصات فیزیکی : تهيه نسخه: نوع تهیه:وقفی شرح تهیه:دکتر فريدون مقتدري قرن تهيه:۱۴ سال تهيه:۱۳۸۳
یادداشت :
قرن ; قرن ; :
شناسه : oai:aqlibrary.org/1536149
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/3/1
تاریخ تغییر رکورد : 1393/3/1
ملحقات : وضعيت نسخه / نوع سند / پدیدآور:کاملحاشیه: حاشیه:داردآغاز:بسمله ، لک الحمد يا من بيده الملک و هو علي کل شئ قدير و الصلوه و السلام علي جميع الانبياء و المرسلين و علي رسولنا...انجام:توفنا مسلمين و الحقنا بالصالحين لک الحمد يا ذالجلال و الکرام علي توفيق الا بتداء و الاختتام و الصلوه و السلام ... کثيرا.نوع خط: نوع خط متن:نستعليق نوع خط حاشيه:نستعليق نوع خط ترجمه:اندازه خط: متن:خفی ترجمه:خفی حاشیه:معین نشدهدرجه خط:متوسطدانگ قلم: دانگ قلم متن:خفي اندازه دانگ قلم متن: دانگ قلم حاشيه: اندازه دانگ قلم حاشيه:رنگ كاغذ:حنايينوع مركب:مشکيتعداد اوراق:‎۱۵۰طول اوراق:‎۲۱/۵عرض اوراق:‎۱۵/۳ساير تزئينات:بر روي برخي عبارات به سرخي و مشکي خط کشيده شده است .مشخصات جلد: نوع جلد: تيماج ضربينوع قطع:وزيري کوچکطول کتاب:‎۲۱/۵عرض کتاب:‎۱۵نوع سال:معين نشدهتزيينات:برونتوضيح تزيينات:جلد به ترنج و دو سر ترنج و چهار کتيبه قلمداني و چهار لچکي و حواشي گلبرگي ضربي مزين شده است .ارزش نسخه:نفيس درجه دوآسيب هاي نسخه:موريانه خورده ، رطوبت ديدهشرح اسيب:حواشي برخي اوراق وصالي شده و برگ آغازين از نسخه جدا شده است .اثر مهر:واقفسجع و نشان مهر:اهدائي جناب آقاي دکتر فريدون مقتدري به سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوي * عبده دهاهي دار عاشورئيد.
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.